• BIST 82.477
  • Altın 147,865
  • Dolar 3,7883
  • Euro 4,0490
  • Ağrı 11 °C
  • Erzurum -5 °C
  • Diyarbakır 9 °C
  • Van 0 °C
  • Kars -8 °C
  • İstanbul 8 °C
  • Ankara 2 °C

Balkan Plaj Voleybolu Turu’nda 2’nci Gün Geride Kaldı

Balkan Plaj Voleybolu Turu’nda 2’nci Gün Geride Kaldı
Balkan Voleybol Birliği (BVA) ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından Bursa Nilüfer Belediyesi işbirliği ile Bursa Cengiz Göllü Plaj Voleybolu Tesisi'nde...

Balkan Voleybol Birliği (BVA) ve Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) tarafından Bursa Nilüfer Belediyesi işbirliği ile Bursa Cengiz Göllü Plaj Voleybolu Tesisi'nde oynanan Balkan Plaj Voleybolu Turu'nda ikinci gün maçları tamamlandı.

Bayanlarda çeyrek finale çıkan Bulgaristan takımı Koleva / Dinova yarın temsilcimiz olan Nezir / Çetin ikilisiyle karşı karşıya gelecek. Diğer çeyrek finale çıkan takım ise Romanya temsilcisi Matei / Vaida, bir diğer Bulgaristan takımı Malinova / Slancheva ile karşı karşıya gelecek.

Erkeklerde ise temsilcimiz Urlu / Mermer ikilisi yarı finale doğrudan çıkarken, Uğur /Çicekoğlu çifti yarın Yunanistan takımı Niopas / Papadimitriou ile, Karalı /Özbek çifti ise Bulgaristan takımı olan Kolev / Mitev ile çeyrek final oynayacak.

Bayanlar kategorisinde günün sonuçları şöyle;

Yurtsever / Çakmak 1 - 2 Jashari / Ibrahimi (Kosova) (21-9, 20-22, 9-15)

Vence / Karayılan 1 – 2 Korucu / Tuğba O. (20-22, 21-13, 11-15)

Mishonova / Angelova (Bulgaristan) 2 – 0 Manavi / Parisaki (Yunanistan) (21-19, 24-22)

Jasehari / Ibrahimi (Kosova) 0 - 2 Koleva/Dinova (Bulgaristan) (9-21, 9-21)

Korucu / Tuğba O. 2 - 1 Kourdoglou / Matiadi (Yunanistan) (21-16, 29-31, 15-12)

Atasoy / Sencel 0 - 2 Matei / Vaida (Romanya) (12-21, 11-21)

Matic / Milosevic (Sırbistan)2- 0 Malinova / Slancheva (Bulgaristan) (21-16, 21-16)

Metheniti / Spanou (Yunanistan) 2 - 1 Nezir / Çetin (15-21, 21-17, 17-15)

Mishonova / Angelova (Bulgaristan) 0 – 2 Koleva / Dinova (Bulgaristan) (14-21, 12-21)

Korucu / Tuğba O. 1 – 2 Matei / Vaida (Romanya) (14-21, 21-16, 8-15)

Erkekler kategorisinde günün sonuçları şöyle;

Kalchev / Haydarov (Bulgaristan) 0 – 2 Virlan / Badiceanu (Romanya) (17-21, 19-21)

Pusonjic / Medan (Sırbistan) 2 – 0 Cebeci / Özdemir (21-12, 21-11)

Zorluer / Şafak 2 – 0 Mehedinteanu / Moroldo (Romanya) (21-16, 21-18)

Moniakis / Vandoros (Yunanistan) 2 – 0 Yıldırım / Ulutaş (21-12, 21-18)

Virlan / Badiceanu (Romanya) 2 - 1 Baysal / Nurettin (21-19, 17-21, 15-6)

Pusonjic / Medan(Sırbistan) 1 – 2 Uğur / Çicekoğlu (24-22, 13-21, 9-15)

Zorluer / Şafak 0 – 2 Karalı / Özbek (17-21, 18-21)

Moniakis / Vandoros (Yunanistan) 1 – 2 Galesev / Klasnic (Sırbistan) (21-17, 14-21, 9-15)

Basta / Kolaric (Sırbistan) 2 – 0 Kolev / Mitev (Bulgaristan) (21-13, 21-19)

Urlu / Mermer 2 – 0 Niopas / Papadimitriou (Yunanistan) (21-18, 22,20)

Virlan / Badiceanu (Romanya) 0 – 2 Uğur / Çicekoğlu (16-21, 19-21)

Karalı / Özbek 2 – 0 Galesev / Klasnic (Sırbistan) (21-15, 25-23)

  • Yorumlar 0
  • Facebook Yorumları 0
    UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
    Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
    Bu habere henüz yorum eklenmemiştir.
Diğer Haberler
Tüm Hakları Saklıdır © 2012 Agridahaber.com - Ağrı Haberleri | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.